Barsel Barkod Etiket 2002 yılından bu yana  bilgi birikimini ve tecrübesini müşterilerinin beklentileriyle şekillendiren etiket sektörünün lider firmalarından olma özelliğini taşımaktadır. Bu bilgi ve tecrübeyi kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirerek etiketlerinizin kısa zamanda üretimini ve teslimatını ilke edinmiştir. Kalite politikamız tüm personelimiz tarafından benimsenmiş ve %0,03 oranıyla üretim/kalite hedeflerine indirgenmiştir. Firmamız Barsel Barkod Etiket hammaddesini kağıt üreticileri olan Avery Dennison – Fasson, UPM Raflatac ve Frimpeks firmalarından tedarik eder. Tüm ürünlerimiz sertifikalıdır. Barsel Barkod Etiket, ilaç, kozmetik, market, gıda, otomotiv, kimya, tekstil, hizmet ve telekomünikasyon gibi farklı sektörlerde birçok markaya üretim yapmış ve müşterileriyle uzun soluklu çalışma fırsatı bulmuştur.

Sektör tecrübemizi; fiyat, kalite ve termin olgumuzla birleştirerek geçen yıllar içerinde tercih edilen firmalar statüsünde pazardaki yerimizi aldık.

Barsel Barkod Etiket olarak her yeni güne başlarken amacımız, çözüm odaklı ve programlı çalışarak en iyi hizmeti en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Vizyonumuz: Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak

Misyonumuz: Güçlü organizasyonu ve mükemmeliyeti hedefleyen gelişimimizi paydaşlarımızla birlikte sürekli kılmak.